Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Aktualności

Coraz bliżej otwarcia naszego showroomu
2023-08-10

Już wkrótce będziemy mogli zaprosić Was do naszej nowej siedziby i jednocześnie centrum pokazowego. Niedawno minął rok od rozpoczęcia budowy, a my już zaczynamy myśleć o tym, żeby zaprosić Was na pierwsze prezentacje obróbki laserowej w naszym centrum pokazowym.

Ale zanim to nastąpi czekają nas jeszcze wymagające procedury odbiorowe. Robimy co w naszej mocy, żeby otworzyć drzwi naszego centrum pokazowego dla odwiedzających jesienią tego roku. Tymczasem uchylamy rąbka tajemnicy i pokazujemy Wam pierwsze zdjęcia nowej siedziby, która już wkrótce zapełni się najnowszymi maszynami do obróbki blach.

W centrum pokazowym HGTECH będziecie mogli nie tylko porównać możliwości wycinarek laserowych o różnych mocach (na początku będzie to 6 i 12 kW), ale również przekonać się o tym co potrafi maszyna do obróbki rur i profili, a także czyszczarki i spawarki laserowe. Będziecie mogli również spotkać się i zadać nurtujące Was pytania naszym spejcalistom z obszaru wdrożenia, programowania czy serwisu maszyn.

  Trzymajcie kciuki za szybkie otwarcie!
Do góry