Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Aktualności

Przemysłowa wiosna 2024 zbliża się wielkimi krokami
2024-03-13

Targi STOM w Kielcach

Ciężko uwierzyć w to, że mija już rok od ostatniej edycji Targów STOM w Kielcach. Ale czas płynie nieubłaganie i Przemysłowa Wiosna w Kielcach 2024 otworzy przed odwiedzającymi swoje drzwi już 19 marca. Oczywiście my też tam będziemy! Liczymy, że tegoroczna edycja będzie dla nas co najmniej tak pracowita  jak ubiegłoroczna ( o poprzedniej edycji targów przeczytasz tu: hgtech.com.pl/ekscytujaca-przemyslowa-wiosna-w-kielcach-targi-stom-2023).

Targi STOM w Kielcach są aktualnie największymi targami z zakresu obróbki metalu w Polsce i jednymi z największych w Europie. Targi te adresowane są do przedstawicieli praktycznie każdej branży wykorzystującej maszyny, narzędzia, pomiary, lasery. Przemysłowa Wiosna w Kielcach to miejsce gdzie zdecydowanie warto być, jeśli chce się być na bieżąco z trendami w stale rozwijającej się branży metalowej.

 

Co będzie można zobaczyć na naszym stoisku (B-16)?

  • wycinarkę laserową HGTECH Marvel o mocy 12 kW - na żywo będzie można się przekonać o prędkości i jakości wycinania laserowego,
  • ręczną spawarko - czyszczarkę HGTECH SMART HWE o mocy 2 kW - zaprezentujemy zarówno spawanie laserowe jak i czyszczenie na tym urządzeniu,
  • znakowarkę HGTECH LSF200 - zaprezentujemy Państwu możliwości grawerowania metalu.

Na naszym stoisku w hali B będą na Was czekać pracownicy działu handlowego, ale także przedstawiciele działu technicznego, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące urządzeń. Jeśli chciałbyś nas odwiedzić podczas Targów STOM, poinformuj nas o tym, a na pewno zarezerwujemy dla Ciebie czas.

Do zobaczenia!    
Do góry